Kimya Dershanesi Nedir ?
Sınav Kahramanı Efe Konuşuyor
“Canım hiç çalışmak istemiyordu, taa ki annem Kimya Dershanesi ile karşılaşana kadar. Annem olmasaydı ben zor kazanırdım…”
Aslı ve Berna ne diyor ?
Liselere giriş sınavlarında Kimya Dershanesi, sayesinde sınav heyecanımızı yendik ve çalışma disiplinlerini öğrenerek büyük başarılar elde ettik. Kimya Dershanesi, öğrencilerine aktararak, bu karmaşık zorlu sınav yolunda onlara ışık tutmaktadırlar. Herkese hayat boyu başarılar dileriz.

 

AS   Ana Sayfa   |  Biz Kimiz ? Kimya Dershanesi Nedir ?
 
 


Kimya Dershanesi Nedir?
Bizim amacımız; bütün eğitim öğretim faaliyetlerinde ve hizmet birimlerinde kalite bilincini sistematik ve düzenli bir şekilde sağlamak ,öğrencilerimize dünya perspektifi sunmak,bunu bir yaşam şekli olarak benimsemek ve gereklerini yerine getirmektir.Sevgili Gençler, Değerli Eğitimciler ve Veliler,


Sosyal, kültürel ve bireysel boyutları aynı anda içinde bulunduran eğitim, yaşadığı toplumda etkin ve çağın gereksinimlerine uygun bireyler yetiştirebilmenin tek yoludur.


Kimya Dershanesi olarak sizlerin nitelikli ve geleceğe güvenle bakabilen bireyler olarak hayata atılabilmesi için kaliteli eğitime tam destek veriyoruz.


Bu kapsamda oluşturduğumuz Kimya Dershanesi, ilköğretim ve ortaöğretim için okula destek, TEOG ve YGS-LYS için sınavlara hazırlık alanında hizmet veren ücretsiz internet dershanesidir. Kimya Dershanesi'nde, tüm konu anlatımları ve testler Milli Eğitim Bakanlığı'nın müfredatına uygun olarak sizlere sunulmaktadır.


Kimya Dershanesi'yle birlikte, ilköğretim 6 ve 7. sınıfta okula destek, 8. sınıfta SBS'ye hazırlık, ortaöğretim 9, 10, 11. sınıfta okula destek, son sınıf ve mezunlar için üniversiteye hazırlık hizmeti sunuyoruz. Bu kategorilerde yer alan yaklaşık 10 milyon öğrencinin Kimya Dershanesi’nden ücretsiz dershane eğitimi alabileceğini söyleyebiliriz.

Kimya Dershanesi, öğrencilerin yanı sıra öğretmen, rehber ve velilere de hizmet vermek amacındadır.


Kimya Dershanesi, YGS,LYS Hazırlık, TEOG Hazırlık, Okula Destek, Puan Hesaplama Sistemi gibi başlıklı bölümlerde ve köşe yazılarında öğrencilerimizin yanı sıra öğretmenlerimizin, rehberlik uzmanlarının ve velilerimizin de yararlanabileceği konular ele alınmaktadır.

Kimya Dershanesi'nde, yayınlanan içeriklerin hepsi alanında önde gelen uzmanlar tarafından hazırlanmaktadır. Bu projenin size faydalı olmasını umuyor ve çalışmalarınızda başarılar diliyorum.


Emre Tuğrul ERGÜZEL
KİMYA DERSHANESİ

 
Biz Kimiz YGS LYS TEOG Okula Destek Ödevler YGS Puanmatik LYS Puanmatik TEOG Puanmatik Geri Sayım
 
 
Bizi Facebook ve Twitter’dan takip edebilirsiniz.
  • iletişim
  • emretugrul@kimyadershanesi.com
  • emretugrul@hotmail.com